MacBook

Nahlásiť
Otázka

Detailne prosím opíš, prečo si myslíš že táto otázka má byť nahlásená.

Nahlásiť
Zrušiť

ahoj chcem sa opytat ci sa mi oplati kupit pocitac od applu resp. mackbook, potrebujem to na strihanie videa a niejaka praca do skoly a na net?

v procese 0
Počítač a internet 3 Odpoveď 4065 pozretí Začiatočník 0

O autoroviZačiatočník

Odpovede ( 3 )

 1. Prosím, detailne opíš prečo si myslíš že táto odpoveď má byť nahlásená .

  Nahlásiť
  Zrušiť

  Ahoj, môj názor, pokiaľ potrebuješ strihať videá a nejaká tá práca či škola popri tom, skôr by som mieril po niečom lacnejšom. Samozrejme, MacBook je výkonný ale cenovo nie veľmi výhodný, hlavne keďže striháš videá tak pravdepodobne budeš potrebovať väčší monitor, nie 11″, čo je jeden z lacnejších, ale viac palcový čo už nie je tak lacná záležitosť. Ak mi sem napíšeš asi aký výkon si predstavuješ aby notebook mal a aký operačný systém by si chcel používať, môžem ti sem hodiť nejaké noťasi a pomôcť s výberom. Ešte by si mal porozmýšľať aj nad deskop PC (stolnom PC), veľká obrazovka sa určite hodí pre strihanie videí a taktiež aj lepšia výkonnosť PC. Ale ak chceš PC prenášať hore dole, nájde sa aj noťas s večšou obrazovkou, aspoň 17″. Ale ak peniaze nie sú problém, kľudne ho ber. 😉

 2. Prosím, detailne opíš prečo si myslíš že táto odpoveď má byť nahlásená .

  Nahlásiť
  Zrušiť

  tak nerozumiem sa velmi do pc, ale hlavne potrebujem tu pracu/ skolu a net a dolezite je pre mna aby to nesekalo ked budem strihat videa a aby bol samozrejme rychli aj do buducnosti a dobra grafika.

 3. Prosím, detailne opíš prečo si myslíš že táto odpoveď má byť nahlásená .

  Nahlásiť
  Zrušiť

  Stále neviem za akú cenu približne by ten notebook mal byť. Ale ak si pôvodne chcel kúpiť macbook, tak predpokladám že cena bude vyššia.

  Ak by som si vyberal ja, tak by som vyberal z týchto:

  č.1: DELL Inspiron 17 TN5-7746-N2-7 – http://notebooky.heureka.sk/dell-inspiron-17-tn5-7746-n2-701s/
  č.2: Lenovo IdeaPad Z710 59-434038 – http://notebooky.heureka.sk/lenovo-ideapad-z710-59-434038/
  č.3: Lenovo G70 80FF00E1CK – http://notebooky.heureka.sk/lenovo-g70-80ff00e1ck/

Nechať odpoveď

Prehľadávať

Aké je hlavné mesto Slovenska? ( Bratislava )

Môžeš použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>